الکل صنعتی متانول موجب از بین رفتن شپش در مو می شود

افراد باید الکل صنعتی متانول مالشی را روی یک پارچه نرم یا سواب پنبه ای بمالند سپس می توانند آن را روی جواهرات بمالند تا به حذف آلودگی و باکتری های سطحی کمک کنند.

جواهرات با استفاده مکرر می توانند آلودگی و باکتری های زیادی را جمع کنند تمیز کردن زیورآلات با الکل مالیدن باعث بهداشت بیشتر پوشیدن آن می شود.

یک بررسی در سال 2018 استفاده از ترکیبات مختلف رایحه درمانی را برای درمان تهوع و استفراغ پس از جراحی بررسی کرد مالش الکل یکی از چندین ماده رایحه درمانی بود که محققان آزمایش کردند.

آنها دریافتند که استنشاق بخار الکل به سرعت حالت تهوع را کاهش می دهد و نیاز به داروهای ضد تهوع را پس از جراحی کاهش می دهد.

با این حال آنها خاطرنشان کردند که مطالعاتی که این بررسی شامل شده است از کیفیت پایین تا متوسط برخوردار است. به این ترتیب، مطالعات بیشتر برای تایید یافته ها ضروری است.

الکل

فرد باید قبل از استنشاق بخار الکل برای کاهش حالت تهوع با پزشک خود صحبت کند استنشاق بخار بیش از حد می تواند عوارض جانبی جدی در کودکان و بزرگسالان ایجاد کند.

افراد باید از افزودن الکل به آب حمام خود اجتناب کنند قرار گرفتن طولانی مدت در معرض الکل مالشی می تواند باعث جذب الکل توسط پوست شود که می تواند منجر به سمیت در کودکان و بزرگسالان شود.

مالیدن الکل می تواند احساس خنکی روی پوست ایجاد کند اما دمای مرکزی بدن فرد را کاهش نمی دهد به این ترتیب، درمان موثری برای تب نیست.

مالیدن الکل باعث خشکی پوست می شود طبق AAD، پوست خشک می تواند آکنه را بدتر کند همچنین می تواند دفعات و شدت جوش های آکنه را افزایش دهد بنابراین مردم باید از مصرف الکل به عنوان درمان آکنه خودداری کنند.

هر کسی که نگران آکنه است باید با یک پزشک یا متخصص پوست برای مشاوره در مورد درمان های موثر آکنه صحبت کند.

فرد نباید برای درمان شپش از الکل استفاده کند مالیدن الکل می تواند شپش را بکشد، اما همچنین می تواند باعث ایجاد واکنش های نامطلوب بر روی پوست سر شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.