اتصالات پلی اتیلن فشار قوی می توانند انرژی الکتریکی را از صاعقه جذب کنند

از اتصالات پلی اتیلن فشار قوی برای صرفه جویی در مصرف آب و در نتیجه کاهش هزینه های تولید استفاده می شود لوله پلی اتیلن تک جداره لوله اسپیرال، لوله اسپیرال، هندول، منهول، لوله دو جداره کاروگیت، لوله زهکشی و … برخی از انواع لوله های پلی اتیلن در نظر گرفته شده است.

اتصالات لوله پلاستیکی به عنوان یکی دیگر از محصولات پلی اتیلن مورد استفاده در کشاورزی قابلیت تولید با مواد پلیمری را نیز دارد.

شیرهای اتوماتیک، قطره چکان های قابل تنظیم یا خود تنظیم و … تنها بخشی از اتصالات لوله های پلی اتیلن برای آبیاری محصولات کشاورزی هستند.

علاوه بر آبیاری، از لوله های پلی اتیلن برای تخلیه آب اضافی به مزارع کشاورزی به دلیل آبیاری زیاد یا بارندگی نیز استفاده می شود.

اتصالات

گلخانه های پلاستیکی یکی از مشکلات رایج در صنعت کشاورزی، تغییرات فصلی و طبیعتاً نوسانات دمایی است با پیشرفت تکنولوژی، اکثر کشاورزان از روش های مدرن برای کشت محصولات خود استفاده می کنند.

ایده ساخت گلخانه های پلاستیکی با تغییر دما و کسب سود بیشتر برای کشاورزان تقویت شد گلخانه ها محیط بسته ای هستند که از پلاستیک شفاف با اسکلت پلی اتیلن ساخته شده اند.

رشد و نمو گیاهان، گل ها، میوه ها و سایر محصولات کشاورزی در گلخانه با کیفیت بسیار بالا انجام می شود.

مخازن ذخیره آب پلی اتیلن مخازن ذخیره آب پلی اتیلن نیز به عنوان یکی دیگر از محصولات پلیمری شناخته می شوند که به طور گسترده در صنعت کشاورزی استفاده می شود.

مخازن ذخیره آب پلی اتیلن برای ذخیره آب برای آبیاری باغ ها و مزارع و همچنین پرورش ماهی در سیستم یکپارچه آکواپونیک استفاده می شود.

استفاده از مخازن ذخیره آب بیشتر در شهرها و مناطقی که با مشکل کم آبی مواجه هستند رواج دارد این مخازن با استفاده از پلی اتیلن بهداشتی و به روش قالب گیری چرخشی تولید می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.